Ziņas

Atgādinām, ka koncerts “MĀLERA TREŠĀ. SKAŅAS UN GAISMAS NOTIKUMS” nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem!

kids-hearing-protection
Jūlijs 16, 2015. gads • Ziņas

Jau rīt klāt Mākslas festivāla “Cēsis 2015″ grandiozākais pasākums – MĀLERA TREŠĀ. SKAŅAS UN GAISMAS NOTIKUMS plkst. 22.00 Cēsu pils parkā!

Koncertu ierakstīs “Radio Klasika”, un, lai vakars gan mūziķiem, gan visiem tā apmeklētājiem būtu baudāms un to nesabojātu fona trokšņi, atgādinām, ka pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai un pirmsskolas vecuma bērni uz to netiek ielaisti! Koncerta laikā darbosies Radošā Bērnistaba Cēsu pilī, kur par bērniem parūpēsies mīļas auklītes un ieradīsies arī noslēpumaini viesi, kas mazos izklaidēs ar pasakām un rotaļām. Bērnistaba būs atvērta pusstundu pirms pasākuma sākuma, tajā laipni gaidīti bērni vecumā no 2 līdz 10 gadiem.

Maksa par vienu bērnu 3 eiro; par diviem bērniem no vienas ģimenes – 4 eiro. Biļetes nopērkamas uz vietas bērnistabā. SEB klientiem bērnistaba bez maksas, piesakoties mājas lapā seb.lv/festivals. Tālrunis informācijai 29400102.
Bērni vecumā no 7 līdz 10 gadiem tiek ielaisti pasākumā ar nosacījumu, ka vecāki pilnībā garantē bērna klusu un mierīgu uzvedību koncerta laikā.